Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kamenictví Dobiaš

27. 8. 2015

KAMENICTVÍ - DOBIAŠ - CHEB

Jsme rodinnou firmou s dlouholetou tradicí a prvotřídní kvalitou služeb. Zabýváme se výrobou a kompletní montáží především náhrobků, pomníků a pomníkových doplňků. Provedeme kompletní náhradu nevyhovujícího náhrobku nebo pomníku za nový na původních základech, dále vyčištění zašlého náhrobku nebo pomníku a renovaci nápisů, zlacení nápisů na náhrobcích. Odvezeme staré části, umyjeme a přebrousíme zašlé náhrobní kameny, pomníky popř. obnovíme nečitelné nápisy.

náhrobek  náhrobek náhrobek

Dokážeme obložit kamenem interiér i exteriér vaší firmy nebo rodinného domu v prvotřídní kvalitě. Viz nabídka kuchyňských linek, krbů a schodů.

kuchyně schodiště schodiště

Naše produkty si můžete vybrat z firemního katalogu, této nabídky nebo při osobní schůzce. Samozřejmostí je akceptování vašeho vlastního návrhu a pokud to bude technicky možné, vašemu přání vyhovíme.

Spolupracujeme s několika dalšími firmami zabývajícími se náhrobními doplňky, grafickou úpravou písma, zlacením písma a také zpracováním kamene a proto jsme schopni vyhovět téměř všem vašim požadavkům.

náhrobní lampa náhrobní lampa váza

Naše firma Kamenictví Dobiáš sídlí na okraji města Chebu na západě Čech v průmyslové zóně na příjezdu od Karlových Varů v Karlovarské ulici č.p.18, hned za hřbitovem.Rádi vás přivítáme v nově otevřených prostorách naší firmy.
Druhá provozovna firmy Kamenictví Dobiáš, kde nás můžete kontaktovat se nachází v Mariánských Lázních, v areálu hřbitova.

Více na www.kamenictvi-dobias.cz