Jdi na obsah Jdi na menu
 

MANIPUL Cheb

28. 8. 2015

Vestavěné skříně na míru INDECO

man.jpg S námi se nemusíte obávat složitých půdorysů, problémů způsobených nerovnými zdmi či úhly stěn – máme 21 let zkušeností s nábytkem zhotovovaným na míru!

Výhody našich vestavěných skříní

• využití jakéhokoli prostoru bez omezení šířky, hloubky i délky, a to včetně  zkosených stěn

21 let zkušeností
libvovolné vnitřní uspořádání
individuální vnitřní vybavení
možnost optického zvětšení prostoru pomocí zrcadel na dveřích
úspora místa při použití posuvných dveří
nepřeberné množství povrchů a rámů (sladění se stávajícím vybavením)
lehké a bezhlučné vedení posuvných dveří
možnost prodeje na splátky
pětiletá záruka!
dodací lhůta od 25 dní (dle náročnosti montáže)

ind.jpg

hu.jpgCentrální vysavače

Přestaňte přemísťovat prach z místa na místo!
Proč  bych měl přemýšlet o centrálním vysávání? Protože rozdíl je veliký. Klasický vysavač zpětně vyfukuje do prostoru prachové mikročástice, které tak znovu cirkulují ve vzduchu. Centrální vysavač odstraňuje veškerý prach beze zbytku, pohltí dokonce i ty nejmenší částečky.


hu-ii.jpgMotor centrálního vysavače si můžete nainstalovat ve sklepě, garáži, dílně, sušárně, ve skříni atp… Odtud je vedeno potrubí k vysávacím zásuvkám, do kterých se zasouvá vysavačová hadice 9,5m dlouhá.

Manipulaci s těžkým a rozměrným vysavačem nahraďte lehkou a ohebnou hadicí. Přestaňte za sebou vozit špatně pohyblivý vysavač, který do všeho naráží.

Klasický vysavač několikrát pohltí stejné prachové částice, protože některé se zpětně dostanou do prostoru. Centrální vysavač Vás zbaví prachu dokonale a Váš domov zůstane déle uklizený. Jinými slovy řečeno, méně uklízení a více času na něco jiného – přestaňte pouze přemisťovat prach kolem sebe!

Projekt centrálního vysavače zdarma!

Rádi Vám zdarma vypracujeme nabídku centrálnícho vysavačového systému HUSKY či DISAN na základě našich 18-ti letých zkušeností. Za tuto dobu jsme provedli provedli stovky instalací v okresech Cheb, Karlovy Vary, Tachov a Sokolov. Níže si můžete prohlédnout naše významné reference.