Jdi na obsah Jdi na menu
 

eska-m.jpgVítejte na stránkách nového inzertního periodika s názvem S-Servis Sokolov. Je to bratrské periodikum S-Servisu Cheb, které vychází na Chebsku od března 2014 je v této oblasti distribučně zaměřeno především na venkov. Svým čtvrtletním distribučním cyklem pokrývá během tří vydání oblast okolí Lubů, Ašského výběžku a Mariánskolázeňska.
      Někteří z mých inzerentů mě oslovili, zda bych podobné periodikum zaměřené na venkov (do jejichž schránek jsou většinou distribuovány jen letáky z hypermarketů) nezačal vydávat i na Sokolovsku. Byly to především firmy, které mají své zákazníky zejména na venkově např. prodejci paliv, zahradnictví, pokrývači atp.,  ale i jiné firmy, které si byly vědomi toho, že většina periodik je dnes zaměřena na větší  města, a které měli zájem, aby se o nich dozvěděli i potencionální zákazníci na periferiích.
    A tak vznikla myšlenka na založení S-Servisu Sokolov, od které nebylo daleko k její realizaci a výsledkem je toto první číslo, které vyšlo v září 2015. Distribuováno bylo do firemních schránek v Sokolově a celoplošně do většiny schránek 27 obcí ležících  cca 10km v okolí Sokolova (přesný rozpis distribuce viz zde).
     Nadále bude S-Servis Sokolov distribuován taktéž jako na Chebsku v pravidelném a opakujícím se čtvrtletním distribučním cyklu, který bude jeden měsíc pokrývat celý Chodov a okolní obce, v následujícím pak Kynšperk a okolí,  a další vydání pak Kraslice a okolní obce. Díky této distribuci bude třemi vydáními po sobě celoplošně pokrývat celý bývalý okres Sokolov a investice do inzerce v něm bude pro inzerenty efektivnější než u periodik, které jsou každý měsíc distribuovány do těch samých schránek.  
     Navíc se budou moci svým klientům  4x do roka připomenout i firmy, které v okolních periferiích sídlí, a ve kterých žádné periodikum nevychází.  
    A v neposlední řadě věřím, že i čtenáři periodika budou rádi, když jim 4 x do roka do jejich schránky periodikum přijde, že si jej jako vyzitkovník minimálně na 3 měsíce schovají (než jim přijde další vydání) a budou mít tak kontakty na firmy z různých oborů a činností ze svého nejbližšího okolí vždy rychle po ruce. Uvnitř čísla vždy najdete také program kina Alfa v Sokolově a článek se zajímavostí z našeho regionu.

                                                                      Na spolupráci se těší Josef Seehák

prebal_m.jpg
Strojová kompletace periodika trvá při nákladu 15 000 kusů cca 8 hodin...

 

S-Servis Cheb a Sokolov pokrývá z většiny dva bývalé okresy Cheb a Sokolov, celkem 63 280 poštovních schránek viz mapka zde